Fotografia i film.

Potrzebujesz fotografii korporacyjnych lub produktowych, filmu reklamowego czy teledysku? A może spacer wirtualny po twojej firmie czy film sferyczny 360′? Żaden problem, zaproponujemy ci  projekt skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Eventy

Eventy to nasza specjalność, z każdym kolejnym razem utwierdzamy się w przekonaniu, że praca i dobra zabawa mogą iść w parze. Każdy event planujemy z najwyższą starannością, dopinamy go na ostatni guzik. Tworzymy konkursy, wspieramy festiwale i konferencje, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Projektowanie graficzne

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny dla marki jest dobry projekt graficzny, dlatego dbamy o każdy szczegół tworzonej przez nas identyfikacji wizualnej. Zaprojektujemy dla ciebie plakat, wizytówkę lub przygotujemy do druku magazyn. Zaglądnij do portfolio i przekonaj się, że robimy to dobrze.

Marketing, PR i Social Media

Od lat pracujemy nad wizerunkiem marek, zajmujemy się reklamą i marketingiem. Wymyślamy i realizujemy strategie komunikacji a media społecznościowe to nasze środowisko naturalne. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Snapchat, a może blog? Ty wybierasz, a my zajmujemy się resztą. Chcesz się nauczyć jak to robić samemu? Przeszkolimy!