„Wyrażamy uznanie dla profesjonalnej pracy pracowników RAWMEDIA którzy idealnie dopasowują swoje doświadczenie i kreatywność do charakteru imprez i różnego rodzaju przedsięwzięć kulturalnych. Współpraca z firmą była dla nas satysfakcjonująca, a tym samym polecamy ją jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingowych.”

Mariusz Tarnowski
Główny Specjalista PKZ w Dąbrowie Górniczej

„Firma RAWMEDIA wspomogła nagłośnienie festiwalu, mając na uwadze jego szczególny charakter. Zaoferowana została profesjonalna współpraca, którą polecamy wszystkim firmom które chcą wypromować swój wizerunek.”

Johann Bros
Prezes Rady Programowej Fundacji Eko-Art SILESIA

„Zespół RAWMEDIA cechuje duża wiedza i umiejętności niezbędne przy promowaniu i komunikowaniu informacji dotyczących wydarzeń kulturalnych i festiwali. Rekomendujemy współpracę z Panią Katarzyną Szczytowską i jej zespołem.”

Danuta Grechuta
Dyrektor Grechuta Festival

„Firma RAWMEDIA podczas realizacji zamówienia wykazała się profesjonalizmem, rzetelnością i pożądanym zaangażowaniem.”

Aleksandra Iwan
Wydział Kultury UM Województwa Śląskiego

„Usługi świadczone przez firmę RAWMEDIA były wykonywane solidnie, sprawnie oraz z należytą starannością. Na szczególne podkreślenie zasługuje bardzo satysfakcjonująca realizacja oczekiwanych efektów, pełna dyspozycyjność i zaangażowanie w projekt. Firmę RAWMEDIA postrzegamy jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.”

Aleksandra Marzyńska
Rzecznik Prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego

„Podczas niemal 3 miesięcy współpracy, firma sumiennie wykonywała swoje obowiązki, a także wykazała się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.”

Paweł Banaś
Prezes Zarządu PhX GROUP SP. z o.o.

„Współpraca z firmą RAWMEDIA jest dla nas satysfakcjonująca, polecamy ją jako partnera w zakresie usług marketingu społecznościowego.”

Renata Karpińska
Kierownik Biura Promocji, Informacji i Turystyki UM Cieszyn